Diskusní téma: Diskuse

Datum: 11.03.2012

Vložil: Tomas Chalupa

Titulek: Rozvrh hodin

Dobry vecer Davide,
pokud se nemylim tak ve stredu mi zacina CJ vzdycky 8hodin rano a ted na rozvrhu od 12-16.3. Tak je tam CJ 8:55hodin. Tak se ptam je-li to spravne napsane? Nechtel bych potize. Dekuji za pochopeni Tomas

Odpovědět

—————

Datum: 28.09.2010

Vložil: Alena Žofková

Titulek: rozvrh hodin

Přeju Vám hezký dnešní svátek, nechtěla jsem sem napsat něco ošklivého, za prvé věc jsem hodně zklamaná a nemohla jsem brát souhlas věc úterý, tohle mi krade čas, mám cenu čekat kvůli jediné předměty od půl čtvrté do půl patý a co budeme dělat 3hodiny ve třídě? sedět a čekát kvůli jediné předměty!? a ještě Angličtina 3hodiny a já vím nemá jiné možnost ale nemůžu souhlasit ten v úterý, nechtěla jsem jet domů až večer kvůli jediné předměty.

Děkuji Žofková Alena

Odpovědět

—————

Datum: 28.09.2010

Vložil: David Jorda

Titulek: Re: rozvrh hodin

Milá Aleno, já Vám chápu, snažil jsem myslet na to, jaka je mezera, snažil jsem hodně přemýšlet, nešlo to opravdu vůbec, místo 2 hodinových pauz by mohlo dát na tělocvik, ale bohužel je tělocvična obsazena. :-( A čeština nemůže, angličtina nemůže, a nemohla byste zkusit najít jiný návrh místo dvou hodinové pauzy. :-) Pokud najdete řešení, tak bude to dobrý. Ale nemůžete myslet jen pro sebe, ale na všechny odpovídající požadavky všech ročníků.
Děkuji a držím Vám palce, ať najdete řešení.
David Jorda

Odpovědět

—————

Datum: 27.09.2010

Vložil: Daniela Kubíková

Titulek: Rozvrh hodin

Můj rozvrh je dobrý, ale mě se nechce pátek TV. Můj návrh víte, že v tom středa je třetí ročník má TV a my taky můžeme dohromady čtvrtý ročník. Pokud nebudete změna, tak budu vám respekt. A ještě proč mám tři hodiny matematiku a také tři hodiny angličtinu tohle nemůžu vydržet, protože můžeme stát nevnímáme co říkají učitelky alespoň dvě hodiny stačí ne tři hodiny.

Děkuji Daniela Kubíková

Odpovědět

—————

Datum: 28.09.2010

Vložil: David Jorda

Titulek: Re: Rozvrh hodin

Milá Danielo.
Já Vám chápu, že nechcete mít o tělocvik později, snažil jsem zůstat do 11:40 hod, pokud to chcete, tak budete mít 10 hodin výuku ve čtvrtek, to je hygienicky nepřístupné (podle zákona je maximálně 9 hod, jinak budou studenti dost unavení). Tak právě musel jsem přesunout o hodinu v pátek navíc, není důvod o hodinu později. :-( Pokud máte jiný návrh, tak máte k dispozici pro tělocvik s třeťáky, tak musím se domluvit s učitelem Fedorem, jestli bude s tím souhlasit? Nemůžu Vám zaručit, že bude úspěšně jednat. Prosím přemýšlejte a nemůžete brát jen pro sebe, ale mít nadhled (koukejte na ostatní studenty, ať mají všichni právo a pohodu) před ostatními studenty. :-).

Děkuji David Jorda

Odpovědět

—————

Datum: 27.09.2010

Vložil: David Jorda

Titulek: Rozvrh hodin

Změna bude platná od 29.9.2010. Jste spokojení? Ne? Prosím dejte mi vědět. Díkes. :-)

Odpovědět

—————

Kontakt

Mgr. David Jorda

SKYPE: deaf_davjor

služební mobil: +420739571513
lze použít se mnou na WHATSAPP